Aktualności

07.11.2023. | zarządzanie
Latvijas Gāze na 16. pozycji w Top 101 najbardziej wartościowych firm na Łotwie

W 2023 r. w rankingu Top 101 najbardziej wartościowych firm na Łotwie, przygotowanym wspólnie przez firmę finansową Prudentia i Nasdaq Riga, firma Latvijas Gāze osiągnęła pozycję lidera firm w swojej branży, zajmując 2. miejsce i została uznana za 16. najbardziej wartościową firmę na Łotwie, awansując o cztery pozycje w porównaniu rokiem 2022.

Czytaj więcej
07.09.2023. | zarządzanie
Dostępność, wystarczalność i cena gazu ziemnego na Łotwie

Dnia 6 września przedstawiciele przedsiębiorstwa Latvijas Gāze wzięli udział w zorganizowanej przez gazetę „Dienas Bizness” konferencji pod tytułem „Ciepłownictwo i technologie energetyczne 2023”. Na konferencji spotkali się eksperci sektora energetycznego, aby w przededniu rozpoczęcia nowego sezonu grzewczego znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące dostępności i ceny usług ciepłowniczych w nadchodzącym sezonie grzewczym.

Czytaj więcej
03.08.2023. | zarządzanie
Zmiana właściciela firmy GASO nie odbije się na klientach firmy Latvijas Gāze.

Od 17 lipca 2023 r. AS Eesti Gaas stanie się wyłącznym właścicielem GASO.

Czytaj więcej
02.12.2022. | zarządzanie | rynek gazu ziemnego
Spółka Latvijas Gāze na Bałtyckim Forum Rynku Gazu

30 listopada br. odbyło się XV Bałtyckie Forum Rynku Gazu Ziemnego, które w tym roku zostało zorganizowane przez Komisję Przedsiębiorstw Użyteczności Publicznej (Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija - SPRK). Te tradycyjne spotkania regionalne gromadzą przedstawicieli organów regulacyjnych, uczestników rynku i decydentów z krajów bałtyckich, Finlandii, Szwecji i Polski.

Czytaj więcej
16.11.2022. | zarządzanie
Spółka „Latvijas Gāze” po raz pierwszy znalazła się na liście największych firm regionu Europy Środkowo-Wschodniej

Latvijas Gāze trafia do rankingu TOP 500 największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) stworzonego przez międzynarodowego ubezpieczyciela należności „Coface”, zajmując 480. pozycję.

Czytaj więcej
21.06.2022. | zarządzanie | zrównoważony rozwój
Latvijas Gāze otrzymuje złotą kategorię w Indeksie Zrównoważonego Rozwoju

Udowadniając swoje zrozumienie odpowiedzialnego, etycznego i zrównoważonego biznesu, Latvijas Gāze, biorący udział po raz pierwszy w tym wydarzeniu, wygrał złotą kategorię w ocenie Indeks Zrównoważonego Rozwoju 2022.

Czytaj więcej