Spółka „Latvijas Gāze” po raz pierwszy znalazła się na liście największych firm regionu Europy Środkowo-Wschodniej

Latvijas Gāze trafia do rankingu TOP 500 największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) stworzonego przez międzynarodowego ubezpieczyciela należności „Coface”, zajmując 480. pozycję.

„Coface” tworzy listę Top 500 największych firm regionu CEE, w której oceniane są wyniki firm w poprzednim roku kalendarzowym. Lista Top 500 dostarcza obraz trendów gospodarczych regionu i prognoz na przyszły rozwój.

Kraje reprezentowane na liście to Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Węgry, przy czym Łotwa reprezentowana jest łącznie przez 6 firm („Uralkali Trading”, „Latvenergo ", SIA "Rimi Łotwa", SIA "Maxima Łotwa" i AS "Elko grupa").

Iepriekšējie jaunumi

21.06.2022. | zarządzanie | zrównoważony rozwój
Latvijas Gāze otrzymuje złotą kategorię w Indeksie Zrównoważonego Rozwoju

Udowadniając swoje zrozumienie odpowiedzialnego, etycznego i zrównoważonego biznesu, Latvijas Gāze, biorący udział po raz pierwszy w tym wydarzeniu, wygrał złotą kategorię w ocenie Indeks Zrównoważonego Rozwoju 2022.

Czytaj więcej
30.05.2022. | dla firm | rynek gazu ziemnego
Latvijas Gāze na Bałtyckim Forum Rynku Gazu

25 maja tego roku w Tallinie odbyło się 14. Bałtyckie Forum Rynku Gazu, podczas którego uczestnicy byli informowani o najnowszych wydarzeniach na bałtyckim i fińskim rynku gazu, rozmawiali o projektach rozwoju infrastruktury oraz podzielili się informacjami o najnowszych wydarzeniach na bałtyckim i fińskim rynku gazu ziemnego.

Czytaj więcej
06.05.2022. | zarządzanie
Latvijas Gāze wchodzi do czołówki TOP 100 największych eksporterów

Rozpoczynając sprzedaż większych ilości gazu poza Łotwą w 2021 r., Latvijas Gāze po raz pierwszy wchodzi do czołówki eksporterów i od razu plasuje się w pierwszej piątce.

Czytaj więcej